در اینوتولز آکادمی ....

ما در اینجا، اینوتولز آکادمی، در تلاش هستیم تا مهارت‌های کارآفرینی، نوآوری و حل مساله را با زبانی ساده و به صورت عملی به همه‌ی افراد مشتاق در این حوزه آموزش دهیم. ما به دنبال آن هستیم تا روش‌های خلاقانه حل مسائل، ارائه راه‌حل، راه‌اندازی کسب‌وکار، نوآوری و استراتژی نوآوری و… را با استفاده از انواع ابزارهای نوآورانه به شما آموزش دهیم.

دوره‌های اینوتولز آکادمی به افراد یا سازمان‌ها کمک می‌کند تا علاوه بر اینکه تمامی مبانی لازم جهت راه‌اندازی یک کسب‌وکار خلاقانه و و یا حل مسائل سازمانی به روشی نوآورانه را یاد بگیرند، بتوانند تمام آموخته‌های خود را به صورت عملی و با کار کردن بر روی کیس‌های واقعی تثبیت نمایند. شاید همین امر یکی از وجوه تمایز شیوه آموزش و دوره‌های اینوتولز با سایر دوره‌های مشابه باشد؛ چرا که هدف ما در اینوتولز فاصله گرفتن از رویکرد سنتی آموزش صرفا تئوریک و حرکت به سمت آموزش و یادگیری عملی می‌باشد.

آموزش بیش از 50 ابزار کاربردی

تمرین عملی بر روی موارد و کیس‌های واقعی

حضور اساتید و مدرسان برتر و با تجربه

اینوتولز آکادمی این امکان را برای سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز ایجاد نموده که چنانچه درخواست برگزاری دوره خاصی دارند، متناسب با نیاز و نوع سازمان، دوره‌های مفید و کاربردی را برگزار نماید. برای این منظور و کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.