نگاشت اکوسیستم

شما با استفاده از ابزار نگاشت اکوسیستم قادر خواهید بود تا ذی‌نفعان کلیدی را شناسایی نموده و متوجه شوید که ارزش دقیقا کجا ایجاد می‌شود.

رایگان!

بردارها

از ابزار “بردارها” جهت ایجاد نمایشی گرافیکی از استراتژی نوآوری خود در طول زمان استفاده کنید. این ابزار به شما کمک می‌کند آنچه را که قصد دارید در آن نوآوری داشته باشید، مراحلی که در مسیر آن مورد نیاز است و ارتباط نوآوری‌های مختلف با یکدیگر را تعیین کنید.

رایگان!

جهت‌یاب نوآوری باز

جهت‌یاب نوآوری باز شما را قادر می‌سازد تا تکنیک‌ها و فرآیندهای نوآوری باز اثبات شده را کشف کنید. با تأیید میزان باز بودن سازمان شما و شناسایی بلوغ نوآوری، می‌توانید روش‌هایی را انتخاب کنید که چه در حال حاضر و چه در آینده برای سازمان و مخاطبان هدف شما مناسب باشد.

رایگان!

بیانیه نوآوری باز

ابزار بیانیه نوآوری باز منطق استراتژیک و برنامه توسعه برنامه نوآوری شما را به شما ارائه می‌دهد. این ابزار اساس نوآوری باز را ایجاد کرده و به شما کمک می‌کند تا بتوانید آن را به شکل موثرتری اجرا نمایید. ما این ابزار را نوعی بیانیه می‌نامیم؛ چرا که نمونه‌ای از اعتقادات و خواسته‌های شماست.

رایگان!

اینومگ شماره دوم

همواره نوآوری دارای ابعاد مختلفی است که برای موفقیت در آن شناسایی و تعریف این ابعاد ضروری می‌گردد. بدون داشتن استراتژی و برنامه‌ریزی، تیم‌سازی، استفاده از ابزارها و راهنماها، جریان نوآوری همچون یک تئاتر در سازمان خواهد بود که ارزشی فراتر از یک نمایش و ایجاد حس و عزمی زودگذر ندارد. بنابراین در دومین شماره مجله اینومگ تلاش کردیم که درک بهتری از مقوله‌ی نوآوری و نیز نحوه‌ی رشد و توسعه آن در شرکت‌ها و سازمان‌ها ایجاد نماییم.

شما می‌توانید از طریق لینک زیر اینومگ را دانلود نمایید. همچنین در پایین همین صفحه نیز امکان مطالعه‌ی مجله بصورت آنلاین فراهم شده است.

رایگان!

بوم پیشرفت

بوم پیشرفت این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا بتوانید انواع مختلفی از پیش‌فرض‌هایی که از استراتژی کسب‌وکار یا بازاریابی‌تان حاصل می‌شود را بدست آورده، میزان پیشرفت‌تان را ردیابی کرده و این پیش‌‌فرض‌ها را اعتبارسنجی نمایید.

اطلاعات:

سطح دشواری: متوسط

رایگان!

بوم ارزش پیشنهادی

بوم ارزش پیشنهادی ابزاری ساده است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید نیازهای مشتریان را شناسایی نمایید و محصولات و خدماتی را طراحی کنید که خواهان آن هستند. این ابزار خود به تنهایی عالی عمل می‌کند اما به طور کلی در کنار بوم مدل کسب‌وکار و سایر ابزارهای استراتژی و کسب‌وکار عملکرد کامل‌تری خواهد داشت.

اطلاعات:

سطح دشواری: سخت

رایگان!

اینومگ شماره اول

ما در اولین شماره‌ی مجله‌ی اینومگ تلاش کرده‌ایم تا پیرامون موضوع “استراتژی” به ارائه‌ی مقالات و نکات مفید و کاربردی بپردازیم و ذهنیت شفاف‌تری را برای رهبران نوآوری شرکت‌ها و بنیانگذاران استارت‌آپ‌ها ایجاد نماییم. با مطالعه‌ی این نسخه می‌توانید دیدگاه‌ها و بینش‌های جدیدی نسبت به این موضوع پیدا کنید.
شما می‌توانید از طریق لینک زیر اینومگ را دانلود نمایید. همچنین در پایین همین صفحه نیز امکان مطالعه‌ی مجله بصورت آنلاین فراهم شده است.
رایگان!